Specjalista ds. prawnych

Opis stanowiska:

  • opra­co­wy­wa­nie, opi­nio­wa­nie i ne­go­cjo­wa­nie wa­run­ków praw­nych umów, anek­sów, po­ro­zu­mień i in­nych do­ku­men­tów kon­trak­to­wych;
  • spra­wo­wa­nie nad­zo­ru praw­ne­go nad do­ku­men­ta­cją do­ty­czą­cą kon­trak­tu;
  • wspar­cie Ze­spo­łu ds. za­mó­wień pu­blicz­nych w kwe­stiach zwią­za­nych z prze­pro­wa­dze­niem pro­ce­du­ry wy­bo­ru wy­ko­naw­ców w ra­mach Usta­wy Pra­wo za­mó­wień pu­blicz­nych;
  • we­ry­fi­ka­cja od stro­ny for­mal­nej zgła­sza­nych w pro­ce­sie bu­dow­la­nym po­wia­do­mień i rosz­czeń;
  • przy­go­to­wy­wa­nie ko­re­spon­den­cji kon­trak­to­wej z wy­ko­naw­ca­mi, podwy­ko­naw­ca­mi etc.;
  • udział w spo­tka­niach i ne­go­cja­cjach pro­wa­dzo­nych z wy­ko­naw­ca­mi, podwy­ko­naw­ca­mi;
  • ob­słu­ga praw­na w za­kre­sie spraw ad­mi­ni­stra­cyj­no­-praw­nych zwią­za­nych z pro­ce­sem in­we­sty­cyj­nym;
  • ob­słu­ga kor­po­ra­cyj­na Spół­ki.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • doświadczenie zawodowe - min. 3 lata w obszarze kompleksowej obsługi prawnej procesu inwestycyjnego;
  • praktyczna znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych, Prawa budowlanego oraz innych ustaw związanych z procesem inwestycyjnym, Kodeksu cywilnego, Kodeksu administracyjnego, Kodeksu spółek handlowych.

Wymagania pożądane (dodatkowe):

  • samodzielność i wysokie zaangażowanie w powierzoną pracę;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność;
  • umiejętność działania w sytuacji stresowej;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • ciekawą pracę z perspektywą zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego;
  • dobre warunki pracy;
  • dofinansowany dostęp do dodatkowej opieki medycznej oraz zajęć rekreacyjno-sportowych;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
Termin składania dokumentów:
31.08.2023
Autor: Renata Banaś
Data utworzenia: 01.08.2023
Osoba publikująca: Łukasz Dolata
Data publikacji: 01.08.2023 - 14:56
Aktualizacja: Paulina Nowicka
Data aktualizacji: 05.01.2024 - 13:12