Administrator Projektów

Twój zakres obowiązków:

  • wspieranie administracyjne i merytoryczne Kierownika Projektów we wszystkich jego zadaniach związanych z zarządzaniem projektami;
  • prowadzenie obsługi i dokumentacji realizowanych projektów oraz pomoc w kontroli nad wszelkimi dokumentami formalnymi kontraktu;
  • pozyskiwanie danych i przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji;
  • przygotowywanie dokumentów prowadzonych w ramach projektów;
  • udział w przygotowaniu materiałów przetargowych w ramach realizowanych projektów;
  • wsparcie Kierownika Projektu w bieżącym nadzorowaniu realizowanych zadań inwestycyjnych zarówno w zakresie robót budowlanych jak i prac projektowych;

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność;
  • umiejętność działania w sytuacji stresowej.

Wymagania pożądane (dodatkowe):

  • znajomość procesu inwestycyjnego lub doświadczenie związane z uczestnictwem przy realizacji projektów budowlanych;
  • znajomość AutoCAD;
  • czynne prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • system premiowy i nagród;
  • ciekawą pracę z perspektywą rozwoju zawodowego;
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów;
  • szkolenia branżowe;
  • dostęp do dodatkowej opieki medycznej oraz zajęć rekreacyjno-sportowych;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie do dnia 3 listopada 2021 roku CV oraz listu motywacyjnego na adres: kadry@pim.poznan.pl z podaniem nazwy stanowiska w tytule maila.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

O nas:

Celem działalności Spółki jest prowadzenie obsługi inwestorskiej wykonywanej w imieniu i na rzecz Miasta Poznania na zasadach inwestorstwa zastępczego i wykonywania w jego ramach, obowiązków związanych z procesem budowlanym, przebudowy, modernizacji lub remontu: budynków, budowli, dróg, ulic, obiektów inżynierskich, placów, parkingów, obiektów sportowych, obiektów oświatowych i innych; obiektów kubaturowych służących realizacji zadań własnych Gminy Miasta Poznań związanych między innymi z edukacją publiczną, w tym przedszkola i szkoły.

Termin składania dokumentów:
03.11.2021
Autor: Łukasz Dolata
Data utworzenia: 05.10.2021
Osoba publikująca: Redaktor techniczny strony
Data publikacji: 05.10.2021 - 20:57
Aktualizacja: Redaktor techniczny strony
Data aktualizacji: 27.03.2022 - 21:03