Specjalista / Specjalistka ds. prawnych

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie warunków prawnych umów, aneksów, porozumień i innych dokumentów kontraktowych,
  • sprawowanie nadzoru prawnego nad dokumentacją dotyczącą kontraktu,
  • wsparcie Zespołu ds. zamówień publicznych w kwestiach związanych z przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawców w ramach Ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • weryfikacja od strony formalnej zgłaszanych w procesie budowlanym powiadomień i roszczeń,
  • przygotowywanie korespondencji kontraktowej z wykonawcami, podwykonawcami etc.,
  • udział w spotkaniach i negocjacjach prowadzonych z wykonawcami, podwykonawcami,
  • obsługa prawna w zakresie spraw administracyjno-prawnych związanych z procesem inwestycyjnym,
  • obsługa korporacyjna Spółki

Nasze wymagania

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • doświadczenie zawodowe - min. 3 lata w obszarze kompleksowej obsługi prawnej procesu inwestycyjnego;
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień Publicznych, Prawa budowlanego oraz innych ustaw związanych z procesem inwestycyjnym, Kodeksu cywilnego, Kodeksu administracyjnego, Kodeksu spółek handlowych.

Wymagania pożądane (dodatkowe):

  • samodzielność i wysokie zaangażowanie w powierzoną pracę;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność;
  • umiejętność działania w sytuacji stresowej;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • ciekawą pracę z perspektywą zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego;
  • dobre warunki pracy;
  • dofinansowany dostęp do dodatkowej opieki medycznej oraz zajęć rekreacyjno-sportowych;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

O nas

Celem działalności Spółki jest prowadzenie obsługi inwestorskiej wykonywanej w imieniu i na rzecz Miasta Poznania na zasadach inwestorstwa zastępczego i wykonywania w jego ramach, obowiązków związanych z procesem budowlanym, przebudowy, modernizacji lub remontu: budynków, budowli, dróg, ulic, obiektów inżynierskich, placów, parkingów, obiektów sportowych, obiektów oświatowych i innych; obiektów kubaturowych służących realizacji zadań własnych Gminy Miasta Poznań związanych między innymi z edukacją publiczną, w tym przedszkola i szkoły.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie do dnia 13 czerwca 2024 roku CV oraz listu motywacyjnego na adres kadry@pim.poznan.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Termin składania dokumentów:
13.06.2024
Autor: Renata Banaś
Data utworzenia: 15.05.2024
Osoba publikująca: Łukasz Dolata
Data publikacji: 15.05.2024 - 09:36
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 15.05.2024 - 09:39