Przerwa w dostawie wody oraz zmiany na Starym Rynku

W najbliższym czasie na Starym Rynku prowadzone będą prace związane z przebudową wodociągu, dlatego przewidziana jest przerwa w dostawie wody oraz zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Wrocławskiej i Paderewskiego.

15 listopada (wtorek) planowane jest przełączenie przyłączy wodociągowych znajdujących się po południowej stronie Starego Rynku. Z tego powodu konieczne będzie czasowe wyłączenie wody. W godzinach 8-15 woda nie popłynie do nieruchomości pod numerami Stary Rynek 70-84, Zamkowa 6, Paderewskiego 11 oraz przy ul. Sierocej. Krótszą przerwę w dostawie wody, bo w godz. 8-11, przewiduje się do pozostałych nieruchomości przy ul. Paderewskiego oraz Stary Rynek numery 58-68. Wykonawca informuje, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie podczas prac. Jeżeli jest taka konieczność, prosimy o przygotowanie zapasów wody i przepraszamy za niedogodności.

Od 14 listopada (poniedziałek) zmianie ulegnie dojazd do placu budowy na płytę Starego Rynku (dla pojazdów upoważnionych). W ul. Wrocławskiej rozpoczną się wykopy związane z wymianą sieci wodno-kanalizacyjnej, dlatego będzie ona nieprzejezdna przez ok. dwa tygodnie. Drogą dojazdową do starorynkowej płyty pozostaną ul. Paderewskiego oraz ul. Wroniecka.

 Na dni 14-15 listopada wykonawca inwestycji zaplanował prace związane z wodociągiem na wysokości ul. Sierocej. W trakcie robót utrudniony będzie wjazd na Stary Rynek dla pojazdów upoważnionych od ul. Paderewskiego ze względu na ustawiony sprzęt. Zostanie także zawężony chodnik w obrębie skrzyżowania ul. Paderewskiego i Sierocej (strona północna).

Autor: Paulina Nowicka
Data utworzenia: 10.11.2022
Osoba publikująca: Paulina Nowicka
Data publikacji: 10.11.2022 - 15:11
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 10.11.2022 - 15:28