Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Zwierzynieckiej i Mickiewicza

Trwa przebudowa ul. Zwierzynieckiej – prace toczą się na północnej części tej ulicy, na odcinku od ronda Kaponiera do ul. Gajowej, gdzie pojawi się dwukierunkowa droga rowerowa. Ze względu na postęp prac, konieczna jest zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza.

Planowany termin obowiązywania zmian to 21-26 stycznia (od piątku do środy). Wyłączony z ruchu zostanie wjazd w ul. Mickiewicza z ul. Zwierzynieckiej. W tym czasie wykonywane będą prace związane z przebudową kanalizacji deszczowej, takie jak budowa dwóch studni i wpustów ulicznych. Objazdy wytyczone zostaną ulicami: Zeylanda, Bukowską, Kraszewskiego i Sienkiewicza. Dojazd do posesji na odcinku od ul. Sienkiewicza do Zwierzynieckiej będzie możliwy.

Wyłączony zostanie też kontraruch rowerowy na ul. Mickiewicza, między ul. Sienkiewicza a Zwierzyniecką, gdyż nie będzie możliwości wjazdu z ul. Mickiewicza w Zwierzyniecką. Objazd dla rowerzystów wyznaczony zostanie ul. Sienkiewicza i Gajową.

Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac i zwracanie uwagi na oznakowanie. Zakończenie wszystkich prac planowane jest na wiosnę.

Autor: Paulina Nowicka
Data utworzenia: 17.01.2022
Osoba publikująca: Paulina Nowicka
Data publikacji: 17.01.2022 - 15:46
Aktualizacja: Łukasz Dolata
Data aktualizacji: 17.01.2022 - 16:32