AKTUALIZACJA. Kilkugodzinne zawężenie dwóch wjazdów na rondo Rataje

AKTUALIZACJA 25.11.2021 r.

Ze względu na niskie poranne temperatury, przy których nie należy układać nawierzchni, zaplanowane na dziś prace rozpoczęły się później. W efekcie zawężenie do jednego pasa wjazdu na rondo Rataje od strony centrum (mostu Królowej Jadwigi) potrwa dziś do godzin wieczornych.

-----------------------------------------------------

Na czwartek 25 listopada planowane są prace na przebudowywanym rondzie Rataje, które wymagały będą zmiany organizacji ruchu. Tego dnia układana będzie ostatnia, ścieralna warstwa nawierzchni jezdni na zachodniej części ronda.

Podczas robót wjazdy na rondo Rataje od strony centrum miasta (mostu Królowej Jadwigi) i od ul. Jana Pawła II zostaną zawężone do jednego pasa. Jednocześnie informujemy, że może zostać wyłączona sygnalizacja świetlna. W celu zminimalizowania utrudnień dla mieszkańców, prace rozpoczną się po porannym szczycie komunikacyjnym. Szacuje się, że utrudnienia będą obowiązywały od godz. 9:00 do 15:00. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prac, a w razie możliwości korzystanie z alternatywnych tras omijających rondo Rataje.

Data publikacji: 24-11-2021
Aktualizacja: Paulina Nowicka
Data aktualizacji: 25-11-2021